Witaj czysta szkoło!

01-10-2022

Warto zadbać o higienę tam, gdzie uczą się dzieci.

Rok szkolny, a z nim kolejne wyzwania dla placówek edukacyjnych, ośrodków zajęć pozaszkolnych, domów kultury i szkółek językowych – zadbanie o komfort i bezpieczeństwo, a także o nienaganną czystość w miejscu, gdzie bawią się i uczą dzieci.

Pomagamy, oferując w sprzedaży profesjonalne środki pozwalające na wygodne utrzymanie doskonałej higieny w placówce, niezależnie czy jest to duża szkolna sala lekcyjna, czy mała pracownia lub gabinet indywidualnej pracy z dzieckiem.

 

Środki dobrane do potrzeb

W naszym sklepie znajdą Państwo środki do mycia i dezynfekcji biurek, stołów, zabawek, akcesoriów edukacyjnych, materacy, mat, podłóg, witryn, framug, klamek etc. Szczególnie polecany praktyczny w użyciu MAJOR SC 100, niezwykle ekonomiczny koncentrat, którego stosowanie jest wygodne, a także ekologiczne (jednorazowe saszetki i dozownik pozwalają na przygotowanie roztworu roboczego o dopasowanym do potrzeb stężeniu oraz na niegromadzenie pustych pojemników, jak w przypadku innych środków).

Ważnym aspektem czystości w placówkach edukacyjnych, szczególnie tam, gdzie przebywają młodsze dzieci częściej zapadające na infekcje, jest dezynfekcja. W naszej ofercie znajduje się profesjonalny środek do dezynfekcji powierzchni i przedmiotów SEPTYSAN SR oraz skuteczny środek do regularnej dezynfekcji rąk MANEX 3.0.

Nie należy zapominać o sanitariatach, z których dzieci korzystają regularnie. Przyjazny dla środowiska, oznaczony symbolem Ecolabel, SANIPUR NS+ zapewni precyzyjną higienę i czystość toalet, umywalni, pryszniców usuwając wszelkie osady i kamień, pozostawiając jasne, czyste powierzchnie.

Warto zamówić raz, a dobrze i wyposażyć swoją placówkę szkolną, gabinet eudkacyjny, czy miejsce zajęć pozaszkolnych w wygodny, poręczny w użyciu, dostosowany do potrzeb, a przy tym ekonomiczny zestaw środków czystościowych. My zajmiemy się dostawą.