Jakość

Nasz system jakości posiada certyfikat ISO 9001 ED 2000.
Pobierz plik PDF z naszym certyfikatem


Nasz system ochrony środowiska
posiada certyfikat ISO 14001 Ed. 2004.
Pobierz plik PDF z naszym certyfikatemNasza polityka jakości i ochrony środowiska:
Od 1962 roku, poszukujemy, tworzymy, produkujemy oraz sprzedajemy roztwory chemiczne przeznaczone do dezynfekcji, usuwania nieprzyjemnych zapachów, do higieny osobistej, do utrzymania czystości, do utrzymania w sprawności technicznej,czyszczenia i dezynfekcji powierzchni w zakładach pracy.

Wyznajemy od dawna te same wartości:
Stałość–Wierność–a obecnie trwały rozwój.

Ukonstytuowało się to w roku 1996 wraz z otrzymaniem przez nas pierwszego certyfikatu ISO 9001, a później w roku 2002 wraz z zainstalowaniem się w nowym miejscu, gdzie pomieszczenia produkcyjne miały lepsze parametry techniczne, opanowaliśmy specyfikę naszych odpadów i ryzyko skażenia środowiska i na koniec w 2004 wraz z uzyskaniem przez nas certyfikatu ochrony środowiska ISO 14001.

Wierni naszym przekonaniom w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska, poziomu jakości, nasze zaangażowanie w przestrzeganie przepisów odnośnie przeciwdziałania ryzyku, stałego polepszania naszych parametrów jest bardziej aktualne niż kiedykolwiek indziej.

W naszych działaniach faworyzujemy oszczędność energii oraz zasobów. Opierając się na naszym doświadczeniu oraz w trosce o to by iść dalej w ochronie człowieka oraz jego środowiska celem naszym jest obecnie wprowadzenie na rynek gamy produktów zielonych. Produkty te w związku z tym, iż przestrzegają obowiązujących przepisów mogłyby być z etykietą eco lub po prostu bardziej zauważane przez użytkownika i lepsze dla środowiska, jako, że odpowiadałyby bardzo szczegółowej dokumentacji.

W ramach tego zobowiązania, Marie-France BRET, kierownik Systemu d/s Zarządzania Jakością–Bezpieczeństwem–Ochroną Środowiska– Trwałym Rozwojem jest odpowiedzialna za przestrzeganie oraz stosowanie wdrożonych działań i przepisów.


Saint Etienne, dnia 27/04/07
Jean Claude VIDAL, Dyrektor Generalny