MAJOR SC 100 saszetki

05-06-2024

Wygodny i ekonomiczny sposób na profesjonalną higienę

Major SC 100 jest doskonałym środkiem do czyszczenia i skutecznego odtłuszczania. Jego zaletą jest również działanie dezynfekujące. Dlatego polecany jest do salonów kosmetycznych, fryzjerskich oraz gabinetów odnowy biologicznej.

 

Wygodny w użyciu, zawsze pod ręką.

Tam, gdzie kontakt z ciałem, skórą, włosami, tam nienaganna czystość jest warunkiem satysfakcji klientów. Wygodny dozownik i jednorazowa saszetka ze skoncentrowanym środkiem, pozwala w łatwy sposób zadbać o higienę. Mając pod ręką MAJOR SC 100 z łatwością wyczyścimy powierzchnie leżaków, foteli, krzeseł, materaców i łóżek do masażu, nawet po każdym użyciu.

Dodatkowo dobre właściwości odtłuszczające preparatu pozwalają na szybkie i skuteczne czyszczenie poręczy, uchwytów, wieszaków i klamek, które w salonach odnowy biologicznej częściej narażone są na zabrudzenia związane ze stosowanie kremów, balsamów i oliwek. W stężeniu 20 ml na 1 l. wody MAJOR SC 100 działa skutecznie bakteriobójczo i drożdżakobójczo zapewniając higienę czyszczonym powierzchniom.

Major SC 100 jest środkiem spełniającym najwyższe standardy

To ważne aby środek używany do mycia bieżącego nie powodował podrażnień, alergii ani nie emitował szkodliwych oparów. MAJOR SC 100 nie zawiera fosforanów i amoniaku, nie podlega etykietowaniu bezpieczeństwa – spełnia wymagania środków czystościowych przeznaczonych dla przedmiotów mających kontakt z produktami spożywczymi. Oznaczenie symbol em Protect+ klasyfikuje go w grupie środków nie stanowiących zagrożenia dla skóry i śluzówek.

 

Zapraszamy do zakupu